Astrologie je věda,kterou využívají lidé od nepaměti,vládci stejně jako obyčejní lidé na celém světě.Od astrologie(pracuji s evropskou astrologií) můžete očekávat, jak různé předpovědní výklady lunární horoskop – výhled na jeden měsíc, solární horoskop – výhled na jeden rok a nativní horoskop – celoživotní.

Já upřednostňuji využití informací nativního horoskopu k poznání vlastní osobnosti.Každého z nás hvězdy obdarovaly schopnostmi,které buď můžeme nechat ležet ladem a nebo využít k osobnímu rozvoji a plnohodnotnému životu.Často však o nich nevíme.Od narození nás formuje okolí a stává se,že se o svých darech a talentech nemáme ani šanci dovědět.Horoskop proto může být šancí na start do nového života.

Pomocí astrologie je také možné odhalit důvody neshod v partnerských vztazích a někdy je i pomoci vyřešit.Pokud jste na začátku vztahu pomůže získat informaci o tom,zda jste schopni prožít kvalitní společný život.

Dalším jejím využitím je výpočet plodných dní ženy a tím pomoc při potížích s otěhotněním.

Astrologie je velkým pomocníkem i v běžném životě.Například lze vybrat dobrý čas na uzavření smlouvy nebo na plánovanou operaci.

 

Co potřebujete pro kvalitní horoskop – den,měsíc,rok,hodinu a místo narození či události.

 

Horoskop

 
s